Su Jumis sveikinasi Sidrow,

Elektroninės parduotuvės, skirtos jaunimui veidai –Renata ir mano dukra Amelija. Nors po šiuo pavadinimu slepiasi visos mūsų šeimos nariai, sūnus Vitalijus  ir vyras Aleksej taip pat.

Esu tvirtai įsitikinusi, kad geriausi dalykai nutinka tada, kai visai šito nesitiki. Ir kai leidi savo mintims ir emocijoms laisvai tekėti sava vaga. Tada jos randa palankią kryptį, tau tinkamą greitį ir atveda būtent ten, kur tu ir norėjai būti.

Kai savo šeimai papasakojau apie idėją kurti šią parduotuvę ir kartu platformą jauniems žmonėms bei jų tėvams. Tai mano nuostabai, jie tai sutiko labai džiugiai. Kai pasakiau, kokius produktus, daiktus matau mūsų parduotuvėje, ir apskritai kokia yra svetainės vizija, niekam iš šeimos nekilo abejonių. Išgirdau – DAROM.

Šeima natūraliai pasinėrė į visą kūrimo procesą. Visi dalinomės idėjomis, mokėmės naujų patirčių ir kūrėme kartu. Ši veikla pas mus atėjo  natūraliai. Stebint, savo augančių vaikų didėjančius poreikius. Matant, kokią įtaką jaunimui turi rūbai, stilius, draugai, aplinka, erdvė, kurioje jie leidžia savo laisvalaikį. Ir kaip greitai visa tai kinta.

Sidrow tikslas – padėti jiems išreikšti save. Būti tokiems, kokie jie nori būti. Nevaržyti taisyklėmis ir nusistovėjusiais dėsniais bei standartais. Suteikti laisvės ir spalvų!
Čia Jūsų laukia ne tik stilingi aksesuarai, bet ir įdomūs pokalbiai, diskusijos  bei straipsniai.

Leiskimės į šią kelionę kartu!

profilio nuotrauka

Kodėl Mes ?

24/7 Klientų aptarnavimas

Nemokamas siuntimas nuo 20 eur.

14 dienų prekių grąžinimo garantija

yehwang logo
butti logo
hoods logo

Kontaktai:

Buveinės adresas:
Liepojos g.110, Klaipėda
Telefonas: +370 61141179
El. paštas: info@sidrow.lt

Rekvizitai:

MB „RESIDA“

Įmonės kodas: 305638091

Pirkėjams:

Parduotuvės taisyklės

Prekių grąžinimas

Privatumo politika

Mūsų naujienlaiškis

    © 2020 Visos teisės saugomos | Sukurta ViresIT!
    Proudly powered by Wpopal.com
    Uždaryti

    Produkto kategorijos

    Add to cart