Ambasadorė

Pirmoji SIDROW ambasadorė

Sveiki atvykę i "Sidrow"

Šiandien noriu Jums pristatyti pirmąją mūsų prekinio ženklo ambasadorę, Marijampolėje gyvenančią moksleivę Laurą. Mergina reprezentuoja mūsų produktus, kalba apie tai drąsiai, nes pati išbando pirmoji. Ir galbūt daug kam kils klausimas. O kodėl Laura? Kaip prasidėjo mūsų pažintis ir kokie faktoriai atvedė iki SIDROW ambasadorystės?  Apie viską skaitykite straipsnyje žemiau.

 

Laura

Laura, pasidalink ką tu mėgsti veikti laisvalaikiu?

Mylimiausias mano hobis yra dainavimas. Esu linkusi į menus, nes be dainavimo dar groju, piešiu, kuriu eilėraščius, dainas, daug koncertuoju, mėgstu fotografuoti. Patinka ieškoti naujų veiklų ir neužsisėdėti vienoje vietoje. Dar labai patinka gaminti bei skaityti knygas.

Mes su tavim susipažinom per Instagram platformą. Gal gali papasakoti, ar seniai vedi savo paskyrą ir kodėl ją susikūrei?

 

Paskyrą šioje platformoje susikūriau maždaug prieš keturis metus, slapta nuo savo tėvų. Pradėjau sekti žymius nuomonės formuotojus, ir aišku, man pačiai pasidarė smalsu, kaip ta platforma veikia. Tai po truputį pradėjau įkelti postus, pakalbėti per stories. Ir neslėpsiu, man patiko dėmesys. Ir taip pamažu organiškai pradėjo augti sekėjai. Visa tai vyko karantino metu, kai visi daugiau laiko leido socialiniuose tinkluose. Be to, ir iš pažįstamų gaudavau žinučių, kad patinka mano estetiškas profilis.

Laura

Ir kaip Tu sugalvojai parašyti į mūsų profilį?

Jus sekiau jau senokai, man taip patiko Jūsų jaukus profilis. Kad ne tik produktų nuotraukos sudėtos, bet ir dalinatės naudinga ir aktualia informacija, pavyzdžiui apie madingas tendencijas, spalvas. Ir labai imponavo šiltas Jūsų bendravimas.  Aš pati mėgstu estetiškus papuošalus ir aksesuarus, ir tiesiog pagalvojau, kad išdrįsiu ir parašysiu dėl reklamos. Nes auditorijai, kurią aš esu subūrusi, tikrai bus aktualūs Jūsų parduotuvės produktai.

Ir čia padarysiu trumpą Intro. Su Laura mes sutarėme dėl produktų reklamos, tai buvo papuošalai. Ir mano pastebėjimas: Laura savo darbą atliko puikiai. Įsiklausė į visas rekomendacijas ir norus. Ir kas man labai patiko, tai jos natūralumas. Sudėjus visus šiuos faktorius atsirado pasitikėjimas. Ir organiškai atėjo mintis pasiūlyti Laurai tapti mūsų prekinio ženklo ambasadore. Kas reiškia, kad ji savo socialiniuose tinkluose ir artimoje aplinkoje drąsiai pasakos, rekomenduos, kels įrašus apie mūsų prekinį ženklą ir jo produktus, atsakinės į  užklausas gautas iš savo sekėjų, pristatinės naujienas. Ir kas svarbiausia, kartu kurs nuoširdų ryšį su savo ir mūsų auditorijomis.

 

Žengiame pirmuosius žingsnius kartu, dalinamės idėjomis. Ir netgi  šito interviu metu, kilo tiek  naujų įžvalgų ką galime sukurti. Labai džiaugiuosi mūsų sinergija.

Laura, o kaip įsivaizduoji, ką Tavo kaip SIDROW ambasadorės vaidmuo, gali duoti Tau pačiai?

Na pirmiausia ką noriu pasakyti, kad tai yra man didelė atsakomybė. Kai man pasiūlėte tapti ambasadore, tai man iš karto kilo klausimas, ar turiu pakankamai sekėjų, ar tikslingai vedu savo Instagram profilį, ar pateisinsiu Jūsų lūkesčius. Bet kartu tai man yra ir didžiulis džiaugsmas, kad galėsiu prisidėti prie Jūsų prekinio ženklo kūrimo ir žinomumo didinimo istorijos ir galėsiu būti viso to dalimi. Manau, kad tai man duos neįkainojamos patirties, kurią galėsiu panaudoti ateities projektuose.

 

Laura

O kokie produktai pas mus Tau pačiai patinka labiausiai?

Jau minėjau, kad labai patinka papuošalai. Ir galiu nuoširdžiai pasidalinti, kad papuošalus, kuriuos turiu iš Jūsų parduotuvės, nešioju su malonumu, nes jie tikrai labai gražūs ir kokybiški. Gal dėl to man ir lengva kalbėti apie Jūsų produktus, nes jie man nuoširdžiai patinka. Ir tikrai noriu, kad apie juos sužinotų kuo didesnė jaunų žmonių auditorija.

Na ir dar vienas klausimas apie SIDROW. Jei reikėtų trimis žodžiais apibūdinti prekės ženklą, kokie jie būtų?

Kokybė, nedidelė kaina ir mada.

 

Dėkoju Laurai už nuoširdų prisistatymą ir kelionę, į kurią žengiame kartu.

Foto iš asmeninio Lauros archyvo.

Socialinių tinklų profiliai:

https://www.facebook.com/laura.peckauskaite.7

https://www.instagram.com/_._.la.u.ra._._/

SIDROW

+370 61141179

LIEPOJOS G.110, KLAIPĖDA

info@sidrow.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti

Produkto kategorijos

Add to cart